Természettudományok
  • 1 segédanyag
  • 1 törzsanyag

Cikkajánló

Elindult az új SCIENTIX nagykövetek toborzása! A Scientix nemzetközi csapata dinamikus, motivált és kreatív tanárokat keres a Scientix Nagykövetek tanári testületébe.
STE(A)M IT “Integrated STEM Teaching” MOOC Ismét megnyílt a lehetőség, Ön is jelentkezhet a STE(A)M IT “Integrated STEM Teaching” angol nyelvű MOOC-okra!
Nemzetközi felmérés a COVID-19 alatti oktatásról A Scientix, az Amgem és a STEM Allience együttműködésének köszönhetően egy felmérés készül a COVID-19 –világjárványhoz kapcsolódó oktatásról.
Egyedülálló STEM kurzuscsomag A European Schoolnet Academy most egyedülálló módon, egy 3 részből álló STEM MOOC kurzuscsomagot kínál.
Óravázlat-fejlesztési pályázatok A European Schoolnet két pályázati lehetőséget hirdet pedagógusok számára.