1 tantárgy
  • 12 törzsanyag
  • 3 segédanyag

Matek a Hírmagazinban

Még több tudomány, új magyar nyelvű források Mi az az asztroköltészet? Hogyan illusztráljuk az évszakok váltakozását egy narancs segítségével? Mi a matematika és a filmek közötti kapcsolat?
A STEM mindenütt ott van! Ingyenes kurzus indul a SCIENTIX szervezésében.
Csatlakozzon cégével a STEM Alliance-hez! A European Schoolnet cégek jelentkezését várja, hogy társadalmi felelősségvállalásuk keretében csatlakozzanak a STEM Alliance nemzetközi szövetséghez.
SZÍNES TUDOMÁNY, IZGALMAS FORRÁSOK: SCIENTIX Legyen szó a szerzetesek tintájáról, a szervátültetésről vagy a fekete lyukak felépítéséről a Scientix portál számos forrást nyújt a pedagógusoknak.
MTMI tanári kérdőív A European Schoolnet a partnerei támogatásával nemzetközi felmérést készít a 10-19 éves diákokat tanító pedagógusok között.